Qjonek.pl

Kreuje, śmieszy, informuje - Qjonek prosto z Gimnazjum Nr 67 w Kiekrzu


  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad z Krzysztofem Kotorowskim- bramkarzem Lecha Poznań

#1 2008-03-19 19:16:06

bogrodowiak

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 18
Punktów :   

Wywiad z Krzysztofem Kotorowskim- bramkarzem Lecha Poznań

Wywiad z Krzysztofem Kotorowskim- bramkarzem Lecha Poznań

Czy wiesz, jak wygląda przeciętny dzień piłkarza?



Poznań ul. Bułgarska 05.03.2008r.



Redakcja: Jak dużo czasu poświęca Pan swojej rodzinie?

K. Kotorowski: Staram się jak najwięcej. Wiadomo - treningi, mecze, nie ma dużo czasu, szczególnie w weekendy, ale jeżeli w ciągu tygodnia jest, to spędzam go z rodziną.

Redakcja: Czy ma Pan jakieś inne pasje poza piłką nożną?

K. Kotorowski: Tak, uwielbiam samochody - oglądać, jeździć itd.

Redakcja: Czy atmosfera w szatni bywa czasami napięta i czy przekłada się to na grę zespołu?

K. Kotorowski: No, wiadomo nie jest kolorowo, w przerwach przeważnie dudni w sza-tniach,  ale  ogólnie  atmosfera  w Lechu jest super i oby tak dalej. Tak jak powiedziałem, w przerwie czasami jest ostro.

Redakcja: Jak wygląda przeciętny dzień piłkarza?

K. Kotorowski: Pobudka około 8:30, 8:45, przed 10:00 w klubie na rozgrzewce, później rozciąganie, siłownia, trening, odnowa i około 14:00 w domu, później, jeżeli jest drugi trening, to na 17:00, jeśli nie - to czas dla rodziny.

Redakcja: Dlaczego został Pan bramkarzem?

K. Kotorowski: Mój tato kiedyś był bramkarzem i chyba go podpatrywałem i tak zostało.

Redakcja: Kim chciał Pan zostać, będąc małym chłopcem?

K. Kotorowski: Piłkarzem! I się udało. (uśmiech)

Redakcja: Kto jest Pana najlepszym kolegą z klubu?

K. Kotorowski: Ciężko jest powiedzieć, kto jest najlepszy. My szanujemy się wszyscy, bardzo się lubimy, tworzymy bardzo zgraną paczkę, każdy jest bardzo sympatycznym człowiekiem, chociaż spotyka się w tej szatni wiele narodowości: Serbowie, Peruwiańczycy, Polacy i Bułgar, więc jest wesoło, każdy mówi w swoim języku, ale jest bardzo sympatycznie i nie ma takiego podziału, że ten jest najlepszy czy tamten.

Redakcja: Czy zawodnicy innej narodowości uczą się języka polskiego?

K. Kotorowski: Uczą się, a my im w tym pomagamy i przy okazji my uczymy się języka angielskiego.

Redakcja: Kibice w Poznaniu zremisowany mecz z Zagłębiem Lubin traktują trochę jak porażkę. Co Pan sądzi o tym meczu?

K. Kotorowski: Ja  też tak uważam, może nie jak porażkę, ale straciliśmy 2 punkty. Uważam, że na takim stadionie, przy takiej publiczności po prostu trzeba wygrywać.

Redakcja: Czy rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie dobrze wpływa na grę piłkarzy?

K. Kotorowski: No, są różne zdania. Zależy od poszczególnego zawodnika, ale ja uważam, że w dobrym zespole rywalizacja powinna być, musi być dwóch zawodników na jedną pozycję, a wtedy jest postęp u piłkarza.

Redakcja: Jak wyglądają relacje między Panem a Emilianem Dolchą?

K. Kotorowski: Rywalizacja między nami jest tylko na boisku, a na co dzień jesteśmy kolegami.

Redakcja: Dziękuję bardzo za wywiad. Jednocześnie życzę miejsca w pierwszym składzie.

Agnieszka Ignaszak

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Wywiad z Krzysztofem Kotorowskim- bramkarzem Lecha Poznań

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patnw.pun.pl www.ze.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.bsntuo.pun.pl